Moda da yaz denilince akla renklerin verdiği enerji ile güzelleşen bir dönem  geliyor. Yaz renklerinin en hit desenler ile buluştuğu tasarımlar tarzını ortaya koyuyor! Yaz ayları modanın da kendini en özgür hissetiği dönem diyebiliriz. Renklerin özgürce dans ettiği tasarımlar yaz coşkusunu arttırıyor. Yaz aylarının vazgeçilmez parçalarına dolabında yer aç!

Bu yaz dolabında olması gereken vazgeçilmez üç parçayı senin için kombinledik. İşte tarzını öne çıkaracak üç parça;

1.Floral Esinteler

Yaz aylarının vazgeçilmez parçaları arasında yazı en güzel simgeleyen desenler floral esintilerdir. Palmiye ağacı, çiçekler içimizi kıpır kıpır eder ve gitmek istediğimiz kıyı şehirleri düşünürüz. İşte bu yüzden harika bir tatil planının olmazsa olmazı Floral Esintili parçalardır.Yaz aylarında ince  uçuşan bir elbiseyi küçük bir el çantası ile tamamlayabilirsin. Ya da beyaz basic bir tişört ve kot şort kombinini sırt çantası kullanarak  yaz aylarında günlük şıklığa imza atabilirsin.

2.Yaz Şıklığının Vazgeçilmez Parçası Sandaletler

Sıcak havalarda kalın dokulu spor ayakkabılar yerine kendini hafif ve özgür bırakacağın sandaletler tercih edebilirsin. Şehir hayatının yoğun koşturmasında tüm yükünü taşıyan ayaklarını özgür bırak! Spor yada şık her tarzına eşlik edebilecek sandaletleri tercih edebilirsin! Sandalet seçimlerinde ince bantılı, renkleriyle yaz havasını yansıtan tasarımlar kombinlerine şıklık katacaktır. Yaz aylarında gerçekleşen özel davetlerde de şık bir elbiseyle, üzerinde zirkon taşlarla parıldayan bir sandaleti tercih edebilirsin.

Yazın en tercih edilen tatil bölgesi olan Alaçatı’da, bir şeyler içmek için dışarı çıktığında şort ve askılı şifon bluzüne turkuaz tonlarında bir sanadaletle tamamlaman harika bir kombin olur! Yaz aylarının vazgeçilmez parçları arasına sandaletleri eklemeyi unutmayın.

3.Uçuşan Elbiseler

Yazın dinamik ruhunu en iyi yansıtan parça ‘’Uçuşan Elbiseler’’ ! Yoğun bir tempoda çalışan yada giyim konusunda zaman harcamayı sevmeyenler için tek parça şıklık en kolay çözüm oluyor. Moda dünyası da yaz aylarında oldukça keyifli  desenlerde tasarımlar sunarak seçeneklerinizi arttırıyor.  Bu yazın en hit parçaları ince askılı uzun elbiseler ve Carmen yaka! Tek parça şıklığını takılarınla zenginleştirebilirsin.İnce askılı uçuşan elbiselere en çok deniz kabuğu gibi marinal esintileri olan takıların çok yakıştığını unutma.Elbiselerini serin yaz akşamlarında kot ceketlerinle tamamlayabilir ve tarzına bir dokunuş yapabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir